Dzień Dziecka w Bibliotece w Kodraniu. Relacja

Gminna Biblioteka Publiczna w Rząśni, Filia w Kodraniu 10 czerwca 2022 r. zorganizowała imprezę z okazji „Dnia Dziecka”.  W czasie imprezy można było brać udział w licznie zorganizowanych grach i zabawach m. in. zawodach w workach, przeciąganiu liny, zbijaku, zabawach z chusta animacyjną, robieniu dużych baniek mydlanych, podchodach – odkrywając napis na papierowym torcie „Biblioteka”, malowaniu i dekorowaniu rybek wykonanych wcześniej przez pracowników biblioteki  z masy porcelanowej. Dużym zainteresowaniem, cieszyło się malowanie buzi.

W międzyczasie wszyscy mogli częstować się przygotowanym słodkim poczęstunkiem m.in. goframi, lodami i innymi słodkościami.

Dziękujemy Pani Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rząśni za przybycie i upominki dla każdego dziecka oraz Panu Radnemu Sylwestrowi Sobczakowi za słodkości dla dzieci.

Frekwencja w tym dniu przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania, co napawa nas optymizmem i jest motywacją do dalszych działań. Za ten mile spędzony czas bardzo wszystkim  dziękujemy.

Tekst i zdjęcia: Gminna Biblioteka Publiczna w Rząśni, Filia w Kodraniu.