Dzień Dziecka 2019 w Kodraniu

Gminny Dom Kultury w Kodraniu oraz GBP w Rząśni Filia w Kodraniu zorganizowali 31.05.2019 r. imprezę z okazji Dnia Dziecka. W słoneczne popołudnie atrakcji nie brakowało. Odbyło się ognisko i pieczenie kiełbasek oraz wiele konkursów i wspólnych zabaw.

Na dzieci czekał słodki poczęstunek, napoje i lody, które ze względu na ciepłą pogodę cieszyły się dużym powodzeniem. Organizatorki przeprowadziły blok gier i zabaw, które sprawiły wiele frajdy i zdrowej rywalizacji. Największym zainteresowaniem cieszyła się zabawa z krzesełkami, podawaniem misia w rytm muzyki, rzucaniem do celu, gra w ringo, wspólne tańce, gra w klasy  oraz zabawa z balonami i bańkami mydlanymi.

 W tak piękny dzień dużą atrakcją był plac zabaw, gdzie starsi  i młodsi miło spędzali czas. Na zakończenie każde dziecko otrzymało upominek.

Najważniejsza była rodzinna atmosfera i dobra zabawa. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za spędzenie tego piątkowego  popołudnia razem. Miło będziemy ten dzień wspominać, dziękujemy i zapraszamy za rok.

Tekst z zdjęcia: Gminny Dom Kultury oraz Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Kodraniu.