Dopłaty bezpośrednie 2021. Wnioski tylko przez internet

Od 15 marca rolnicy mogą składać wnioski o przyznanie dopłat bezpośrednich i obszarowych z PROW za 2021 r. Od tego roku Agencja przyjmuje je jedynie za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus.

Rolnicy, którzy nie posiadają komputera lub obawiają się, że sami sobie nie poradzą z wypełnieniem e-wniosku, mogą liczyć na pomoc pracownika Urzędu Gminy w Rząśni pod nr telefonu: 502 – 143 – 453.

W celu usprawnienia uzyskania wskazanej pomocy prosimy o przygotowanie loginu i hasła do aplikacji eWniosekPlus.

Przypominamy, że wnioski co do zasady należy złożyć do 15 maja, ale ponieważ ten dzień wypada w sobotę, będzie to można zrobić (bez żadnych sankcji finansowych) jeszcze do 17 maja. Wnioski przyjmowane będą również po tej dacie – do 11 czerwca. Jednak w takim przypadku za każdy dzień roboczy opóźnienia płatność będzie pomniejszona o 1 proc. Natomiast zgłoszenia zmian we wnioskach można składać do 31 maja 2021 r. Złożenie zmiany po tym terminie powoduje pomniejszenie płatności do powierzchni objętej tą zmianą o 1 proc. za każdy dzień roboczy opóźnienia. Ostateczny termin składania zmian do wniosku upływa 11 czerwca 2021 r.

Więcej informacji jak złożyć wniosekotwórz

Przejdź do aplikacji eWniosekPlus

Dopłaty bezpośrednie 2021. Wnioski tylko przez internet

Dopłaty bezpośrednie 2021. Wnioski tylko przez internet