Wójt i Przewodniczący Rady Gminy Rząśnia mają zaszczyt zaprosić na tegoroczne Dni Gminy Rząśnia, które odbędą się w dniach 10 – 11 lipca 2010 r.

Gwiazdą najbliższego święta Gminy będzie Natalia Kukulska wraz z zespołem, córka piosenkarki Anny Jantar.
W 1996 roku w wieku dziewiętnastu lat wokalistka wydała album zatytułowany Światło. Płyta stylistycznie nawiązująca do nurtu soul, pop i R&B spotkała się z pozytywnym przyjęciem publiczności i uzyskała status złotej płyty. Piosenkarka wydała pięć albumów studyjnych z których cztery uzyskało status złotej, a jeden status platynowej płyty. W 1997, 2001 i 2008 roku uzyskała nominacje do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka. 18 maja 2010 roku ukazał się album CoMixW tym roku zagra dla mieszkańców i gości Gminy Rząśnia!

Drugi dzień święta naszej Gminy to oferta przede wszystkim dla rodzin. Główną postacią drugiego dnia będzie bardzo dobrze znany zespół prezentujący niezwykle popularną muzykę cygańską Don Wasyl Junior.
Oprócz tego zaprezentuje się nam szeroki wachlarz wykonawców polskiej sceny muzycznej, a także ze swym programem wystąpią dzieci i młodzież z terenu naszej gminy. Jak co roku zagra dla nas również Młodzieżowa Orkiestra Dęta.

Patronat medialny nad imprezą objęła Telewizja Polska S. A. Oddział w Łodzi

Ze szczegółowym programem mogą Państwo zapoznać się po kliknięciu t u t a j.

Serdecznie zapraszamy!!