Przypominamy o drugim naborze w projekcie „Zawodowa reaktywacja”
Przypominamy, że już jutro 19 grudnia o godz. 16.00 rozpocznie się nabór na bony długoterminowe 12 miesięczne z przeznaczeniem na studia podyplomowe w ramach projektu „Zawodowa reaktywacja”. Jeżeli jesteś osoba dorosłą i mieszkasz, pracujesz lub uczysz się na obszarze transformacji możesz skorzystać z dofinansowania na studia podyplomowe pod warunkiem, że: – znajdują się one […]






