Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Rząśnia

Wybory do Sejmu i Senatu RP. Informacje ogólne

Wszelkie informacje dotyczące zarządzonych na niedzielę 13 października 2019 r. wyborów do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej publikowane są w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Rząśnia pod adresem: rzasnia.eobip.pl (zakładka: Wybory – Wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 2019).

Kompleksowe informacje dotyczące wyborów do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, przepisów prawa, procedur wyborczych, wzorów dokumentów, itp., mogą Państwo uzyskać na stronie internetowej Państwowej Komisji Wyborczej/Krajowego Biura Wyborczego pod adresem: pkw.gov.pl oraz w dedykowanym serwisie wyborczym pod adresem: wybory.gov.pl.

W serwisie wybory.gov.pl można znaleźć najważniejsze informacje na temat nadchodzących wyborów do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej. Na stronie można zapoznać się z aktualnościami, obwieszczeniami, informacjami i wyjaśnieniami, aktami prawnymi, w tym uchwałami Państwowej Komisji Wyborczej, a także z kalendarzem wyborczym, informacjami na temat zarejestrowanych komitetów wyborczych, składów komisji wyborczych oraz listami kandydatów na Posłów i Senatorów.
Na stronie głównej serwisu wybory.gov.pl użytkownicy mają do dyspozycji mapę z wyszukiwarką komisji wyborczych oraz licznik czasu, jaki dzieli nas do wyborów do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej. 

Kontakt do Urzędnika Wyborczego:


URZĘDNIK WYBORCZY W GMINIE RZĄŚNIA
Gabriela Patrycja Brzeszczyńska
adres e-mail: urz-100905-1@pkw.gov.pl