Gminna Biblioteka Publiczna w Rząśni jak co roku zorganizowała cykl wakacyjnych zajęć literacko – plastycznych. Od 3.07 do 31.07 odbywały się warsztaty w których dzieci chętnie uczestniczyły.

Były to: „ Dzień dobrego wychowania”, „Dzień Quick Tattoo”, „Dzień z Barbie”, „Dzień z policjantem”, „Dzień z teatrzykiem kamishibai gdzie poznaliśmy legendę „O smoku wawelskim” „Zabawa z masą solną”, Dzień z legendą pt.” Diabeł i jego trzy złote włosy”, „Deszczowy dzień z planszówkami”, „Puzzlowy zawrót głowy”, „Warto marzyć” – czyli warsztaty literacko-plastyczne”, „Wycieczka rowerowa do „Tajemniczego ogrodu” gdzie z lekturą „Na jagody” w tle gdzie zbieraliśmy leśne owoce”.

Podsumowaniem tegorocznych wakacji była zorganizowana przez naszą bibliotekę wycieczka do parku rozrywki „Mandoria” w Rzgowie.


Aktualne informacje dotyczące między innymi bieżących i planowanych wydarzeń w Bibliotece można śledzić na profilu Gminnej Biblioteki Publicznej w Rząśni na portalu Facebook: https://www.facebook.com/gminnabiblioteka.publicznarzasnia.

Tekst i zdjęcia: Gminna Biblioteka Publiczna w Rząśni.