Poniżej na prośbę Wydziału Zdrowia Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego publikujemy harmonogram tras szczepieniobusów w województwie łódzkim w dniach 23 – 29 sierpnia 2021 r.

Szczepieniobusy pojawią się również w naszym powiecie!

Zasady w punkcie są bardzo proste: wystarczy, że masz już wystawione e-skierowanie. Bez rejestracji i zapisów na konkretną godzinę będziesz mógł skorzystać z jednodawkowej szczepionki firmy Johnson & Johnson.

Szczepienia przeciw COVID-19 to najlepsza broń w walce z koronawirusem. Bez odpowiedniego zaszczepienia populacji czeka nas czwarta fala pandemii, a co za tym idzie – zaostrzenie restrykcji. Rząd od wielu miesięcy dokłada wszelkich starań, żeby jak największa liczba mieszkańców Polski była zaszczepiona.

Ofiarą koronawirusa padają w większości ludzie niezaszczepieni – to jest 99 procent przypadków tych najbardziej dramatycznych. Trudno o lepszy dowód na to, jakim remedium faktycznie są szczepionki.

Pandemia jeszcze się nie skończyła, a koronawirus wciąż jest niebezpieczny. Zachowajmy czujność i bądźmy odpowiedzialni – szczepmy się!

 

Plik do pobrania:
harmonogram wizyt szczepieniobusów w dniach 23 – 29 sierpnia 2021 r.

Szczepieniobusy w trasie po województwie łódzkim

Szczepieniobusy w trasie po województwie łódzkim