Tegoroczne „Filmowe lato z Gminą Rząśnia” już za nami. W sobotni wieczór bardzo liczna grupa naszych Mieszkańców odwiedziła plac przy stadionie sportowym w Rząśni, aby móc obejrzeć wybrane w internetowej ankiecie dwa filmy „Wiki i jej sekret” oraz „Miłość po angielsku”.

Już przed godziną 20 – na którą zaplanowaliśmy początek seansu, coraz liczniej pojawiali się – o tej godzinie szczególnie rodzice z dziećmi, aby móc obejrzeć film przeznaczony dla najmłodszych widzów. Przez te półtorej godziny wszyscy widzowie naprawdę skupieni byli na filmie, którego zakończenie wśród niektórych spowodowało nawet chwile wzruszeń.

W okolicach 21.30 widownia trochę się zmieniła i miejsce przed ekranem szczelnie wypełnili starsi widzowie, którzy mogli obejrzeć naprawdę świetną komedię romantyczną i spędzić czas z uśmiechem ale i lekkim drżeniem serca.

Podczas tych trzech filmowych godzin można było kupić smaczne lody oraz nieodłączny przecież w kinie popcorn i domową lemoniadę którą serwowały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Suchowoli.

Świetne filmy, znakomita pogoda, wesoła i przyjazna atmosfera – w takich warunkach minęło tegoroczne „Filmowe lato z Gminą Rząśnia”. Naprawdę warto było być – nieobecnych w tym roku już teraz zapraszamy na przyszłoroczną edycję.