Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do, zorganizowanego przez Wójta Gminy Rząśnia, udziału w konkursie „10 lat w Unii Europejskiej – zmiany w mojej gminie”.

Konkurs mający na celu  m. in. uczczenie jubileuszu obecności Polski w UE oraz ukazanie efektów wykorzystania funduszy unijnych w rozwoju gminy Rząśnia przeznaczony jest dla uczniów gimnazjum oraz mieszkańców do 25 roku życia z terenu gminy Rząśnia. Konkurs polega na wykonaniu prezentacji multimedialnej lub filmu promującego wszystkie albo wybrane projekty zrealizowane przez Gminę przy wsparciu Funduszy Europejskich, oraz projekty realizowane przez inne podmioty przy wsparciu Funduszy Europejskich i współfinansowanych przez Gminę Rząśnia.

Za pierwsze miejsce przewidziany jest dobrej klasy rower turystyczny, natomiast za wyróżnienie tablet.

Zapraszamy na specjalną stronę internetową konkursu, podsumowującą jednocześnie 10 lecie naszej obecności w Unii Europejskiej. Pod adresem www.10latwue.rzasnia.pl możecie zapoznać się z opisem każdej inwestycji  realizowanej przez Gminę Rząśnia, pobrać regulamin konkursu, czy też niezbędne na początkowym etapie tworzenia prac materiały.