Zaproszenie na piknik rodzinny i dzień otwarty nowego Urzędu

Wójt Gminy Rząśnia Tomasz Stolarczyk wraz z Radą Gminy Rząśnia zapraszają wszystkich Mieszkańców na Piknik Rodzinny oraz Dzień Otwarty nowego budynku Urzędu Gminy w Rząśni.

Impreza odbędzie się w dniu 8 sierpnia 2021 r. (niedziela) od godz. 14:00 na placu przed nowym budynkiem Urzędu Gminy przy ul. 1 Maja 37.

Przewidziano liczne atrakcje – przede wszystkim dla najmłodszych, m. in. animacje, gry i zabawy, bańki mydlane, pokaz balonów, pokazy i warsztaty akrobatyczno – cyrkowe, dmuchany plac zabaw i spektakl ekologiczny “Dusza lasu” i “Podniebna misja”.

Oprócz tego wszyscy nasi Mieszkańcy będą mogli w zorganizowany sposób obejrzeć od wewnątrz, jeszcze przed jego oficjalnym otwarciem, budynek nowego Urzędu Gminy. Mieszkańcy będą oprowadzani po budynku przede wszystkim przez Wójta Gminy, który opowie im m. in. o specyficznych i nowoczesnych rozwiązaniach technicznych, architektonicznych i ekologicznych zastosowanych w tym budynku.

Na miejscu będzie również otwarty mobilny punkt spisowy Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021.

Poza tym wszyscy uczestnicy pikniku i dnia otwartego mogą liczyć na kilka niespodzianek, które na pewno przypadną im do gustu oraz z pewnością będą dobrym uzupełnieniem wspaniałej zabawy.

Serdecznie zapraszamy.

Zaproszenie na Piknik Rodzinny oraz Dzień Otwarty nowego budynku Urzędu Gminy w Rząśni

Zaproszenie na Piknik Rodzinny oraz Dzień Otwarty nowego budynku Urzędu Gminy w Rząśni