Nowa linia autobusowa Rząśnia – Pajęczno

Informujemy, że od dnia 2 stycznia 2023 r. przy wsparciu finansowym między innymi Gminy Rząśnia w wysokości 32 336,83 zł, została uruchomiona, organizowana przez Powiat Pajęczański, nowa linia autobusowa Pajęczno – Rząśnia – Kiełczygłów – Siemkowice – Działoszyn – Pajęczno.

Przewóz będzie wykonywany przez PPHU KOLUMB BIURO PODROŻY z siedzibą w Pajęcznie przy ul. Długosza 2, nr telefonu: 604 – 509 – 463 oraz 34 311 – 26 – 68.

Zakupu biletów miesięcznych można dokonać w siedzibie PPHU KOLUMB BIURO PODROŻY pod wyżej wskazanym adresem. Bilety detaliczne będą sprzedawane w autobusie.

Zachęcamy serdecznie do korzystania z nowej linii.


GODZINY ODJAZDÓW I PRZYSTANKI – KURS PORANNY (DOCELOWY)

GodzinaPrzystanek
06:50Pajęczno, Wieluńska
06:56Wręczyca k. Pajęczna
06:58Biała, PKP
07:00Biała, zlewnia mleka
07:02Biała, Działy
07:05Chruścińskie
07:08Rząśnia
07:11Studzienica
07:15Kiełczygłów
07:21Kolonia Chorzew
07:23Chorzew
07:28Siemkowice, Centrum
07:33Ożegów
07:43Działoszyn, Plac Wolności
07:45Działoszyn, Piłsudskiego/Osiedle
07:46Działoszyn, Piłsudskiego/CPN
07:48Trębaczew, PKP
07:50Trębaczew, Kościół
07:51Trębaczew, Park
07:56Dylów Rządowy
08:00Pajęczno, Gimnazjum
(autobus kursuje w dni nauki szkolnej)

GODZINY ODJAZDÓW I PRZYSTANKI – KURS POPOŁUDNIOWY (POWROTNY)

GodzinaPrzystanek
15:00Pajęczno, Gimnazjum
15:04Dylów Rządowy
15:09Trębaczew, Park
15:10Trębaczew, Kościół
15:12Trębaczew, PKP
15:14Działoszyn, Pilsudskiego/CPN
15:15Działoszyn, Piłsudskiego/Osiedle
15:17Działoszyn, Plac Wolności
15:27Ożegów
15:32Siemkowice, Centrum
15:37Chorzew
15:39Kolonia Chorzew
15:45Kiełczygłów
15:49Studzienica
15:52Rząśnia
15:55Chruścińskie
15:58Biała, Działy
16:00Biała, zlewnia mleka
16:02Biała, PKP
16:04Wręczyca k. Pajęczna
16:10Pajęczno, Wieluńska
(autobus kursuje w dni nauki szkolnej)

 

Plik do pobrania:
rozkład jazdy stanowiący załącznik do zaświadczenia na wykonywanie publicznego transportu zbiorowego nr 2.1/2022 i 2.2/2022 z dnia 30.12.2022 r. wydanego przez Starostwo Powiatowe w Pajęcznie.