Przypominamy wszystkim naszym Mieszkańcom i Gościom, że już w niedzielę 9 lipca 2023 r. na kompleksie sportowo – rekreacyjnym w Rząśni od godz. 15:00 zaczynamy „Muzyczne lato z Gminą Rząśnia”.

Tego dnia czeka nas wszystkich wiele niezwykłych atrakcji – głównie muzycznych, ale nie tylko. Mamy nadzieję, że podczas tego dnia każdy znajdzie coś dla siebie – proponujemy chwile rozrywki dla całych rodzin w klimacie lokalnym i folklorystycznym, a także cały przekrój gatunków muzycznych.
Harmonogram tego dnia przedstawia się następująco:
– występ przedszkolaków z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Rząśni,
– koncert szkółki gitarowej z Rząśni,
– występ Pauliny i Darii Wróblewskich,
– koncert zespołu folklorystycznego „Trębaczewianie”,
– „Art-Studio” Marta Kołatek,
– koncert zespołu muzycznego „Rompey”,
– koncert gwiazdy wieczoru, zespołu „Łydka Grubasa”,
– koncert gwiazdy wieczoru, rapera „PlanBe”,
– dyskoteka z DJ’em Rafałem.

Bardzo ważnym punktem niedzielnego wydarzenia jest zlot motocyklowy zorganizowany dzięki pomocy Rząśnia Moto Team. Z wizytą u nas zapowiadają się miłośnicy motocykli i zabytkowych samochodów z naprawdę wielu zakątków naszego kraju. O ich spodziewanej ilości niech świadczy fakt, że na placu przy kompleksie sportowo – rekreacyjnym będą mieli do swej dyspozycji specjalnie ogrodzony sektor. Zapowiadają przy tym wiele atrakcji. Warto nas odwiedzić chociażby z tego powodu.

Zapraszamy!

Przypominamy, że na terenie imprezy obowiązuje umieszczony poniżej regulamin, którego celem jest zapewnienie bezpieczeństwa imprezy poprzez określenie zasad zachowania się osób na niej obecnych w dniach 9 – 10 lipca 2023 r.


Plik do pobrania:
regulamin imprezy „Muzyczne Lato w Gminie Rząśnia” przy kompleksie sportowo-rekreacyjnym w Rząśni, ul. 1 Maja 37, 98-332 Rząśnia,
szkic graficzny – mapa – terenu imprezy „Muzyczne Lato w Gminie Rząśnia” przy kompleksie sportowo-rekreacyjnym w Rząśni, ul. 1 Maja 37, 98-332 Rząśnia.

Muzyczne Lato z Gminą Rząśnia

Muzyczne Lato z Gminą Rząśnia

Podobne wpisy: