Szanowni Pacjenci,

w związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym wdrażamy wytyczne Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Od dnia 16 marca br. (poniedziałek) wszystkie porady lekarskie będą się odbywać w formie teleporady.
Jeśli z takiej porady wynikać będzie konieczność osobistego zbadania pacjenta – umawiana będzie porada osobista. Jeśli nie ograniczymy drastycznie osób przebywających w poczekalni to nie uda nam się zatrzymać transmisji wirusa. Sytuacja jest dla wszystkich nowa i trudna, prosimy zatem o wyrozumiałość.

Przed uzyskaniem teleporady należy koniecznie skontaktować się z rejestracją Ośrodka (tel: 44 631 – 77 – 77), gdyż lekarz przed udzieleniem porady musi mieć wgląd w dokumentację medyczną pacjenta. Uruchomiony zostanie od jutra dodatkowy telefon do rejestracji: 518 – 516 – 866.

Prosimy także osoby, które miały umówione zabiegi rehabilitacyjne na poniedziałek (16 marca) o nie przychodzenie do Ośrodka i o kontakt z rejestracją w sprawie przesunięcia terminu zabiegów.

Badania laboratoryjne będą pobierane tylko według zaleceń lekarzy. Prosimy o śledzenie komunikatów, gdyż sytuacja jest dynamiczna.

Informacja dot. działania Gminnego Ośrodka Zdrowia

Informacja dot. działania Gminnego Ośrodka Zdrowia