Wójt Gminy Rząśnia zaprasza już w najbliższą sobotę 19 sierpnia, na plac przy stadionie sportowym w Rząśni, na „Filmowe Lato z Gminą Rząśnia”!

Zgodnie z zapowiedzią wyświetlimy, wybrane przez Mieszkańców w internetowej ankiecie (dokładne wyniki poniżej), dwa filmy: jeden dla dzieci i kolejny dla starszych widzów.

Zaczynamy o godz. 20.00 filmem w kategorii wiekowej 6+, „Wiki i jej sekret”, czyli pełną czułości opowieścią dla całej rodziny o dziewczynce, która wychowuje wilcze szczenię i wrażliwości na naturę, która – choć dzika – jest zarazem krucha.

O godz. 21.30, film dla widzów 12+, „Miłość po angielsku”, Film to wyjątkowo wciągająca, rozgrzewająca serce historia miłosna z dozą komedii, dramatu oraz licznymi zwrotami akcji w prawdziwie angielskim stylu.

Wstęp wolny! Wystarczy zabrać ze sobą najbliższych, dobry humor, przekąski i koc. Zapraszamy!

Uwaga!! W przypadku niesprzyjającej pogody seans odbędzie się w hali sportowej przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Rząśni.

W trwającej od środy 9 sierpnia do poniedziałku 14 sierpnia ankiecie internetowej dotyczącej wyboru filmu które wyświetlimy 19 sierpnia 2023 r. podczas seansu letniego kina plenerowego, mogli Państwo głosować na jedną z propozycji zawartych w anonimowej internetowej ankiecie z podziałem na dwie kategorie (film dla „młodszych” i „starszych”).
W ciągu tych kilku dni oddano łącznie 141 głosów, a ostatecznie zdecydowali Państwo, że zostaną wyświetlone następujące filmy:
- Miłość po angielsku,
- Wiki i jej sekret.

Dokładne wyniki zamieszczamy poniżej.

Filmowe lato z Gminą Rząśnia. Co obejrzeć? Wyniki: film dla widzów starszych
Tytuł filmu Liczba głosów
DAILILAND (2022) 13
MIŁOŚĆ PO ANGIELSKU (2023) 58
BEJBIS (2022) 32
JOHN WICK: CHAPTER 4 38
WordPress Responsive Table

Filmowe lato z Gminą Rząśnia. Co obejrzeć? Wyniki: film dla widzów młodszych
Tytuł filmu Liczba głosów
DAILILAND (2022) 13
MIŁOŚĆ PO ANGIELSKU (2023) 58
BEJBIS (2022) 32
JOHN WICK: CHAPTER 4 38
WordPress Responsive Table
Dziękujemy wszystkim za aktywność. Państwa głosy na pewno pozwoliły nam na zaproponowanie wszystkim pozycji filmowych jak najbardziej to możliwe dopasowanych do gustów naszych Mieszkańców.
Filmowe lato z Gminą Rząśnia. Zaproszenie

Filmowe lato z Gminą Rząśnia. Zaproszenie