Prośba o ograniczenie zużycia wody
Zakład Gospodarki Komunalnej zwraca się prośbą o ograniczenie zużycia wody z powodu obniżającego się poziomu lustra wody w gminnych studniach głębinowych. W ostatnim czasie obserwujemy znaczne zmniejszenie zasobów wodnych spowodowane wysokimi temperaturami, brakiem opadów oraz wzmożonym zużyciem wody. W trosce o zapewnienie ciągłości dostaw dla wszystkich mieszkańców, apelujemy o rozsądne i oszczędne gospodarowanie wodą, szczególnie w […]






