Zapraszamy wszystkich chętych kibiców na VII Noworoczny Turniej Halowy w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Rząśnia, który odbędzie się w dniu 25 lutego 2017 r. w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Rząśni od. godz. 9:00.

VII Noworoczny Turniej Halowy w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Rząśnia
Chęć udziału w Turnieju w zgłosiło 12 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy A i B.

Rywalizacja toczyć się będzie systemem każdy z każdym w grupie. Drużyny które zajmą pierwszą i drugą lokatę w grupie uzyskają awans do fazy półfinałowej tzn. drużyna z pozycji 1A zagra z drużyną z pozycji 2B oraz drużyna z pozycji 1B zagra z drużyną 2A. Przegrywający mecze półfinałowe zagrają mecz o trzecie miejsce natomiast zwycięzcy zagrają w finale.

Mecze w grupach będą trwały po 10 minut, natomiast mecze półfinałowe, o trzecie miejsce oraz finał po 15 minut.

Dla uczestników turnieju ufundowane zostały pamiątkowe puchary za miejsca nr I-III oraz dla najlepszego zawodnika, bramkarza oraz strzelca.

Organizatorzy zapewniają uczestnikom gorący posiłek.