Firma Spirvent Sp. z o. o. Sp. k. w związku ze swoim planowanym rozwojem i rozpoczęciem działalności w Strefie Aktywizacji Gospodarczej Gminy Rząśnia poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na podanych niżej stanowiskach.

STANOWISKO PRACY – Informatyk:
– zdalny nadzór nad instalacjami fotowoltaicznymi, zbieranie logów i wstępna analiza danych, przeprowadzanie zdalnych aktualizacji oprogramowania oraz testów nowych wersji,
– obsługa lokalnych zgłoszeń serwisowych związana z wyjazdami do klientów.

Wymagania:
– chęć nauki i poznawania nowych technologii,
– znajomość systemu Linux (Debian/armbian) od strony konfiguracji i administracji oraz pisania skryptów Bash,
– umiejętność diagnozy problemów komunikacyjnych (TCP/IP) oraz konfiguracji urządzeń sieciowych,
– biegła znajomość technologii: ssh, sftp, git,
– podstawowa znajomość zagadnień związanych z elektroniką oraz prądem elektrycznym,
– prawo jazdy kategorii B.

STANOWISKO PRACY – Programista:
– tworzenie i utrzymywanie oprogramowania urządzeń komunikacyjnych, SmartHome i energoelektronicznych.

Wymagania:
– znajomość systemów Linux dla urządzeń wbudowanych (Debian, Armbian),
– tworzenie i analiza działania skryptów Bash,
– programowanie w języku ANSI C (gcc),
– podstawowa znajomość języków Python oraz PHP,
– doświadczenie w technologiach: HTML, JavaScript, JSON, SQLITE, XML,
– rozwiązywanie problemów komunikacyjnych (UART, TCP/IP).

Praca na początek zdalna w innowacyjnym młodym zespole programistów, później w oddziale Spirvent na terenie gminy Rząśnia (biuro zostanie otwarte jeszcze przed rozpoczęciem działalności w miejscu docelowym). Szansa awansu na Starszego programistę, Lider zespołu programistów. Rozwój osobisty poprzez szkolenia w nowych technologiach informatycznych.

Oferujemy:
– przyjazną atmosferę,
– szkolenie z zakresu obowiązków,
– stabilne warunki zatrudnienia
– możliwości rozwoju.

Dodatkowo w ramach rozwoju projektu instalacji będziemy poszukiwać:

STANOWISKO PRACY – Ankieter:

Miejsce pracy:
– gmina Rząśnia.

Zadania:
– aktywne pozyskiwanie klientów,
– przeprowadzanie ankiet z klientami,
– wypełnianie dokumentów (umowy, wnioski).

Oferujemy:
– szkolenie przygotowujące do wykonania zadania,
– wynagrodzenie zależne od wyników (premie motywacyjne),
– elastyczne godziny pracy,
– możliwość nawiązania dłuższej współpracy.

Oczekiwania:
– wysoka kultura osobista,
– łatwość nawiązywania kontaktów,
– odpowiedzialność, sumienność.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem telefonu z Kierownikiem Projektu Panem Marcinem Lipińskim pod adresem e-mail: marcin.lipinski@spirvent.pl lub nr tel.: 797 – 679 – 080.